Hakkımızda

Aycat Kedi tuvaletinin tasarımcısı ve kurucusunun doğduğu andan itibaren kedilerle iç içe bir yaşam sürmesi nedeniyle  evde kedi beslemenin en zor yanı olan tuvalet ihtiyacının karşılanmasına yönelik yaptığı kişisel analizler sonucu piyasada satılan kedi tuvaletlerinin ve kedi kumlarının kötü koku sorununu yok etmemesi  ve evde hijyen sağlanamaması ayrıca kedi kumlarına harcanan paranın çok fazla olması nedeniyle ürün tasarlanmıştır.Ürün tasarlandıktan sonra demo ürün üretilerek yaklaşık olarak 600 adet kedinin ve kedi severlerin beğenisine sunularak % 100 müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Patent , tasarım tescili ve marka tescili işlemleri tamamlanmış olup , 01.03.2016 tarihinde geliştirilmiş yeni yüzüyle Esenyurt’ta bulunan satış ofisinde ve www.aycat.com.tr  web adresinden satışa başlanmıştır. Aycat Kedi Tuvaletlerinin imalatı tarafımızdan yapılmakta olup, satışlar e ticaret sitesi aracılığıyla yapılmaktadır.

Misyonumuz kedi kumuna harcanan paradan tasarruf sağlayarak , kedi besleyenlerin sayısını arttırmak ve kedi beslenen evlerde kötü koku sorununu yok etmek ve kuma harcanan paradan tasarruf sağlamaktır.

Vizyonumuz ilerleyen dönemlerde pet sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik ürün çeşitlerini arttırmak ve elde edilen karın bir miktarı ile belediye ve derneklerle koordine çalışmalar yürütülerek ücretsiz hayvan bakım evleri açmaktır.

Ürünümüz kullanıcıların deneyimlemesi  ve memnuniyet sağlaması açısından 15 gün test edilerek gerekli verim alınamaması durumunda  iade garantili olarak satışa sunulmuştur.

Bizler satış sonrasında, hızlı ve verimli çalışan sipariş sistemiyle Aycat kedi tuvaletinden istediğiniz verimi alabilmeniz için hazırız.

Aycatmüşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini arttırarak sürdürecektir. Satış Ofisimiz Barbaros Hayrettin Paşa Mahallesi 2293 sok.G-6 Blok  D-2 Esenyurt/ İstanbul ‘da bulunmaktadır.

Aycat markası ; sizinle , ailenizden biri olan kedinizin arasındaki ilişkiyi kuvvetlendirerek, kedinizle temiz,sağlıklı ve daha iyi bir ortamda yaşamanızı sağlayacaktır.